LV RU EN
SĀKUMS
RAŽOŠANA
PRODUKCIJA
GALERIJA
PARTNERI
JAUNUMIDemo mājas lapa. Mājas lapu izstrāde. Papildus info 101@101.lv
» RAŽOŠANA »

Demo mājas lapa. Mājas lapu izstrāde, uzturēšana. Papildus info 101@101.lv

Ražošanas procesā  izmanto Austrijas firmas “AME” tehnoloģiskās iekārtas, kas nodrošina vismodernāko produkcijas ražošanas metodi - vibropresēšanu.
Ražošanā tiek pielietotas augstas kvalitātes izejvielas, saistviela – cements un pildvielas - mazgātas smiltis un akmens šķembas.  Krāsoto bruģakmeņu ražošanai izmanto augstas kvalitātes vācu firmas "REMEI" krāsu pigmentus, kas nodrošina krāsu toņu noturību.

Ražojumu kvalitāte tiek kontrolēta akreditētā un sertificētā laboratorijā. Gatavo materiālu testi apliecina, ka SIA”Eko Bloks” ražojumi atbilst spēkā esošo standartu prasībām. SIA “Eko Bloks” ražotie materiāli ir  ekoloģiski tīri un plaši pielietojami. Produktu priekšrocība ir ekspluatācijas ilgmūžība, formu un krāsu toņu daudzveidība. Krāsoto bruģakmeņu ražošanai izmanto augstas kvalitātes vācu firmas "REMEI" krāsu pigmentus.

Izstrādājumu kvalitātes kritēriji
o Izstrādājumu ārējā virsmā var būt poras nepārsniedzot 5 mm garenvirzienā un 3 mm dziļumā.
o Slapjai virsmai žūstot, var būt pamanāmas matveida plaisiņas. Šādas sīkas plaisiņas materiālu izmantošanas vērtību nemazina.
o Lai mazinātu iespējamās atšķirības krāsu toņos, ieklājot krāsotu bruģakmeni, ieteicams ņemt izstrādājumus no vairākiem paliktņiem vienlaicīgi.
o Atsevišķos gadījumos, cementam cietējot, kalcija hidroksīdam reaģējot ar gaisā esošo ogļskābo gāzi, uz izstrādājumu virsmas veidojas balti izsvīdumi. Šādi baltumi nav tehniski novēršami, tie ar laiku izzūd un izstrādājumu kvalitāti nemazina.               

Ekspluatācijas noteikumi
Bruģakmens un ceļu apmales transportējamas un uzglabājamas uz transportēšanas paliktņiem, to iekraušanai un izkraušanai izmantojot celšanas mehānismus.
Ekspluatējot ietvju un ceļu segumu izstrādājumus stingri aizliegts:
- izmantot asus cirtņus un mehānismus bez gumijas uzlikām, lai attīrītu virsmas no sniega un ledus,
- virsmu kaisīšanai ziemā izmantot smilts – sāls maisījumus ar sāls koncentrāciju augstāku kā 5%.


Printēt