LV RU EN
SĀKUMS
RAŽOŠANA
PRODUKCIJA
GALERIJA
PARTNERI
JAUNUMI
» PRODUKCIJA » BRUĢIS »

Demo mājas lapa. Mājas lapu izstrāde, uzturēšana. Papildus info 101@101.lv

SIA "Eko Bloks" ir bruģakmens un betona izstrādājumu ražotne Iecavas novada "Buceniekos", kura sadarbībā ar ES struktūrfondiem savu darbību uzsākusi 2007.gada nogalē. SIA "Eko Bloks" ražo betona bruģakmeni, ietvju un ceļu apmales, kā arī citus betona izstrādājumus laukumu seguma izveidei gan gājējiem, gan transporta kustībai. Kombinējot bruģakmeņu dažādas formas, izmērus un krāsu gammas, Jūs izveidosiet neatkārtojami skaistus privātmāju pagalmus, pilsētas laukumus, gājēju celiņus, parkus un tiem būs individuāls noformējums.

Pie mums varat izvēlēties bruģakmeni sev vismīļākajā krāsu tonī: pelēku, baltu, melnu, sarkanu, brūnu, zaļu, dzeltenu, oranžu... Īpaši pievilcīgs ir bruģis ar krāsu toņu pārejām – Color Mix. Šeit iespējams katram pašam izveidot sev vispiemērotāko bruģakmens nokrāsu, kas vislabāk iederēsies Jūsu piemājas ainavā.

Klienta vieglākai bruģakmens izvēlei ir izveidots paraugu laukums, kur redzamas dažādas formas, dažādu krāsu bruģakmens salikumi. Bruģis ar 50mm un 60mm biezumu paredzēts ietvju un celiņu izbūvei - tas ir ekonomiskākais risinājums, kas tiek izmantots privātā apbūvē. Bruģis ar 80mm un 100mm biezumu tiek parasti izmantots laukumiem un ceļiem ar vidējām un lielām slodzēm. Konusveidīgā bruģa forma paredzēta apļveida laukumu ieklāšanai, to pielieto arī ainavu dekorēšanai.

Mūsu piedāvājumā ir arī speciālie produkti:

  • Reflektīvais (atstarojošais) bruģis. To galvenokārt izmanto, lai uzlabotu satiksmes drošību. Reflektīvā/atstarojošā bruģa galvenās īpašības - augstas izturības bruģakmens ar iestrādātu atstarojošo virsmu, kas skaidri redzams naktī un nelabvēlīgos laika apstākļos, tam nav nepieciešama pārkrāsošana; apkope ir praktiska; novērš vai samazina nepieciešamību virziena zīmēm; pieejams 3 krāsās: dzeltens, balts, sarkans. Šis bruģis tiek izmantots krustojumos, apbraucamiem ceļiem, autobusu pieturās, ceļu līkumos, gājēju pārejās, lidostās, autostāvvietās u.c.

  • APC PAVESEEL bezkrāsainais pārklājums. Galvenās īpašības: nostabilizē smiltis šuvēs, nostiprina ietves, novērš ūdens, degvielas, eļļas un citu ķīmisku produktu iekļūšanu bruģakmens porās, uzlabo bruģakmens izskatu, novērš nezāļu augšanu, novērš šuvju eroziju, novērš bruģakmens izkustēšanos. APC PAVESEEL pārklājuma pielietošana radīs nedaudz tumšāku bruģakmens toni, kas bagātinās sākotnējo krāsu. Šis pārklājums tiek izmantots ostās, lidostās, degvielas uzpildes stacijās, taksoparkos, autostāvvietās, takām, ceļu braucamajās daļās.

Ražošanas procesā izmantojam Austrijas firmas "AME" tehnoloģiskās iekārtas, kas nodrošina vismodernāko produkcijas ražošanas metodi - vibropresēšanu. Bruģakmens ražošanā tiek pielietotas augstas kvalitātes izejvielas, saistviela - cements un pildvielas - mazgātas smiltis un akmens šķembas. Krāsotais bruģis tiek ražots izmantojot augstas kvalitātes vācu firmas "REMEI" krāsu pigmentus, kas nodrošina krāsu toņu noturību. Ražojumu kvalitāte tiek kontrolēta akreditētā un sertificētā laboratorijā. Gatavo materiālu testi apliecina, ka SIA "Eko Bloks" ražojumi atbilst spēkā esošo standartu prasībām. SIA “Eko Bloks” ražotie materiāli ir ekoloģiski tīri un plaši pielietojami. Produktu priekšrocība ir ekspluatācijas ilgmūžība, formu un krāsu toņu daudzveidība. Bruģis un ceļu apmales transportējamas un uzglabājamas uz transportēšanas paliktņiem, to iekraušanai un izkraušanai izmantojot celšanas mehānismus.

Ekspluatējot ietvju un ceļu segumu izstrādājumus stingri aizliegts:

  • izmantot asus cirtņus un mehānismus bez gumijas uzlikām, lai attīrītu virsmas no sniega un ledus

  • virsmu kaisīšanai ziemā izmantot smilts-sāls maisījumus ar sāls koncentrāciju augstāku kā 5%bruģis Prizma 5 (ķieģelītis)PRIZMA 5 (Ķieģelītis)

Izmēri:  200x100x50mm

Prizma 5 ir klasiska bruģa forma. Tas  ir ekonomiskākais risinājums lielu laukumu  noklāšanā. Prizma 5 paredzēta objektiem ar nelielu  noslodzi.

Prizmu 5 var izmantot:
o gājēju celiņiem
o parkos
o māju pagalmos
bruģis Prizma 6 (ķieģelītis)PRIZMA 6 (Ķieģelītis)

Izmēri:  200x100x60mm

Prizma 6 ir klasiska bruģa forma. Tas  ir ekonomiskākais risinājums lielu laukumu  noklāšanā. Prizma 6 paredzēta objektiem ar daļēju  noslodzi. 

Prizmu 6 var izmantot:
o gājēju celiņiem
o parkos
o māju pagalmos
o skolās un bērnudārzos u.c.
bruģis Prizma 8 (ķieģelītis)PRIZMA 8 (Ķieģelītis)

Izmēri: 200x100x80mm

Prizma 8 ir klasiska bruģa forma. Prizma 8 ir ekonomiskākais risinājums lielu laukumu  noklāšanā un  ir paredzēta ieklāšanai vietās ar lielu noslodzi.

Prizmu 8 var izmantot:
o ielu braucamajām daļām
o autostāvvietās
o laukumos
o un citos industriālos objektos
bruģis Nostalit (bulciņa)NOSTALIT  (Bulciņa)

Izmēri: 180x120x80mm

Klasiskā bruģa forma ar noapaļotām  malām. Nostalit ir ekonomiskākais risinājums lielu laukumu  noklāšanā un  ir paredzēts ieklāšanai vietās ar lielu noslodzi.

Nostalit var izmantot:
o ielu braucamajām daļām
o autostāvvietās
o laukumos
o un citos industriālos objektos
bruģis Sigma (vilnītis)SIGMA (Vilnītis)

Izmēri: 240x120x60mm

Sigma bruģis ar savu ģeometrisko formu veido labu savstarpējo saķeri, kas izslēdz mazāko nobīdi. Paredzēts objektiem  ar daļēju un lielu  noslodzi.

Sigma var izmantot:
o stāvlaukumos
o parkos
o gājēju celiņiem
o māju pagalmos
bruģis Tavr (kauls)TAVR (Kauls)

Izmēri: 196x164x80mm

Tavr  bruģis ar savu ģeometrisko formu veido labu  savstarpējo saķeri, kas izslēdz mazāko nobīdi. Paredzēts objektiem  ar  lielu  noslodzi.

Tavr var izmantot:
o stāvlaukumos
o parkos
o gājēju celiņiem
o zemnieku saimnienībās
bruģis Mozaika 5 (piecu moduļu bruģis)MOZAIKA-5

5 moduļi

Mozaika  sastāv no piecu moduļu sistēmas un ir 60 mm biezumā. Mozaika paredzēta ieklāšanai privātajā sektorā, tā īpaši pieskaņojas guļbūvēm.

Mozaiku var izmantot:
o gājēju celiņiem
o parkos
o skolās un bērnudārzos
o autostāvvietās
o māju pagalmos
bruģis KonussKONUSS

Izmēri: 60x120x80

Konuss bruģakmens formu parasti izmanto dažādu rakstu veidošanai,kā arī ainavu dekorēšanai.
 
Konusu var izmantot:
 
o kanalizācijas aku aplikšanai
o aku grodu aplikšanai
o puķu dobēm


Printēt